“Парад велюрових сувернітетів” – результат подвійних стандартів влади (Геращенко)

Ірина Дубровська 2, Травень 2020, 16:49 89
“Парад велюрових сувернітетів” – результат подвійних стандартів влади (Геращенко)

Безкарність за порушення карантинних обмежень є результатом подвійних стандартів влади. Про це заявила співголова партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко в своєму YouTube-каналі “Без хайпу“.

“У країні почався справжній парад “велюрових суверенітетів”. Кожен день те чи інше місто або містечко заявляє, що воно частково виходить з карантину і припиняє обмежувальні заходи для своїх ФОПів, ресторанів, літніх кафе для того, щоб дати хоч якусь роботу людям, які сьогодні не можуть оплачувати оренду, зарплату працівникам і взагалі не знають, як вижити”, – сказала Геращенко.

За її словами, міста показують, що вони “чхати хотіли” на заборони уряду і демонструють повну незалежність від центральної влади. Вона зазначила, що влада “тупає ногами і погрожує смертними вироками”, оскільки пік епідемії коронавірусу ще не пройдено і якщо зараз уся країна вийде з карантину, медицина може не впоратись із зростанням захворюваності.

“Кого налякає, коли кричать “Вовки!”, а самі пастухи в цей час ходять і п’ють каву або чай у “Велюрі”? Цей парад “велюрових суверенітетів” спровокували самі “слуги”, які, як з’ясувалося, незважаючи на карантин, відвідують ресторани своїх соратників, зустрічаються в найдорожчих готелях зі своїми друзями, ходять без масок на якісь штаби порятунку Києва і не каються. Вони навіть не заплатили штраф 17 тисяч гривень, який би точно виписали кожному простому українцю, якби поліція застала його в працюючому ресторані”, – підкреслила нардеп.

Геращенко заявила, що її з колегами вразило, що вони побачили у Верховній Раді безкарного нардепа від партії “Слуга народу” Миколу Тищенка, який є власником ресторану “Велюр”. На її запитання про те, чи сплатив він штраф за порушення карантину, відповіддю було красномовне мовчання.

Геращенко сказала, що цей парад дуже небезпечний, тому що щодня можна спостерігати, як країна занурюється в хаос і стає неконтрольованою, а влада втрачає не тільки рейтинги, але і можливість впливати на ситуацію в країні.

“Отже, впливати на ситуацію в Україні буде хтось інший (на цьому моменті відео з’явилося фото президента РФ Володимира Путіна), і ми навіть здогадуємося, хто. Війна нікуди не поділася, але наша влада цього не помічає, вона займається своїми справами. Працюйте без хайпу і подвійних стандартів, закон повинен бути один для всіх”, – підсумував нардеп.

Нагадаємо, 27 квітня видання Bihus info повідомило, що, незважаючи на запроваджені в країні карантинні обмеження, в столичний ресторан нардепа Миколи Тищенка «Велюр» регулярно ходять люди, відомі в політичних колах.

28 квітня поліція Києва прийшла з перевіркою в ресторан Тищенка, але не виявила там відвідувачів.

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що його колега Микола Тищенко повинен бути покараний за те, що його ресторан «Велюр» працює під час карантину.