Помер один з лідерів полку “Азов”

ДУМКА 6, Червень 2021, 05:08 209
Помер один з лідерів полку “Азов”

Вранці 5 червня раптово помер заступник командира полку” Азов ” по тилу Олександр Павлюк (позивний Чак).

Про це йдеться на офіційному сайті полку “Азов”.

“Він був справжнім другом для кожного-вмів гуртувати людей і знаходив компроміси в будь-яких ситуаціях. (…) У 18 років чоловіка призвали на строкову службу і служив у контингенті радянських військ у Німеччині. Влітку 2014 року він познайомився з бійцями нашого підрозділу, після чого не роздумуючи восени цього ж року вступив до лав “Азова”. Спочатку Чак виконував обов’язки обозного в третій сотні полку, потім був заступником з техніки. Боєць віддано служив і професійно виконував свої обов’язки, тому згодом став заступником командира полку з тилу. Унікальні організаційні здібності Чака дозволили практично створити і організувати з нуля тилове забезпечення полку, за час служби відновлені і побудовані військові містечка під потреби життєдіяльності підрозділів. Переважна більшість інфраструктурних об’єктів до цього часу побудовані силами “Азова” за рахунок допомоги волонтерів, залучених завдяки діяльності Олександра Павлюка.

За час своєї відданої служби Олександр Павлюк був неодноразово нагороджений високими нагородами, в тому числі нагрудним знаком “За доблесну службу”, грамотою від Верховної Ради України, нагрудним знаком “За відзнаку в службі”, вогнепальною зброєю та орденом Данила Галицького.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям і побратимам. Смерть Чака-велика втрата для “Азова” і для всієї країни.

Пам’ятаємо! Герої-навіки живі!”,- зазначається, зокрема, у повідомленні.

Олександр Миколайович Павлюк народився 30 березня 1963 року в Рокитному Рівненської області. В “Азові” служив у званні старшого лейтенанта і відповідав за матеріально-технічне забезпечення.

Про дату і час прощання буде повідомлено додатково.