Президент України виставив на продаж свою елітну дачу

ДУМКА 25, Вересень 2021, 07:09 3205
Президент України виставив на продаж свою елітну дачу

Оголошення про продаж будинку опубліковані на декількох італійських сайтах елітної нерухомості.

Президент України Володимир Зеленський вирішив продати віллу на одному з найдорожчих морських курортів Італії Форте-дей-Мармі в Тоскані. Про це повідомляє ” Страна.ІА ” з посиланням на джерело з італійського агентства нерухомості.

Особняк виставлений на продаж за 4,5 млн євро. Оголошення про його продаж опубліковані на декількох італійських сайтах елітної нерухомості.

Згідно з декларацією за 2018 рік, Зеленський і його дружина Олена в серпні 2015 року почали володіти будинком в Італії площею 413 кв.м. який був оформлений на італійську фірму San Tommaso S. R. L. судячи з фінансової звітності тоді за маєток подружжя Зеленських заплатило 88 588 966 грн. (Це 3 164 000 євро на той час).

У найсвіжішій декларації президента за 2020 рік, фірмою San Tommaso S. R. L. вже володіє тільки дружина Олена Зеленська, а будинок і зовсім зник з розділу про нерухомість.

За інформацією видання, у особняка є два поверхи. На першому розташована вітальня і обідня зона з виходом на терасу, спальня з окремою ванною кімнатою, кухня, гостьовий санвузол і пральня. На другому поверсі знаходиться чотири спальні з особистими гардеробними, а на цокольному-спа-зона з сауною і джакузі, тренажерний зал і кілька апартаме