Притула пояснила, чому продала ” Українську правду”

ДУМКА 27, Травень 2021, 22:30 104
Притула пояснила, чому продала ” Українську правду”

Зміна власника не вплине на роботу головного редактора – ним залишиться Мусаєва.

Редактор-засновник “Української правди” Олена Притула розповіла, чому вона продала ЗМІ Томашу Фіалі. Вона впевнена, що таке рішення буде служити кращому майбутньому УП, яка після цього зможе злетіти “як ракета”.

“Чому через 21 рік я прийняла рішення віддати УП?

Комусь може здатися це дрібницею, але як один з творців і власник УП, я перед собою ставила тільки два невеликі завдання: забезпечити гарантовані щомісячні виплати зарплат, без затримок і гідного рівня, і підтримувати популярність і вплив на високому рівні, оскільки УП – це живий пам’ятник Гонгадзе, а тепер ще й Шеремету. УП буде існувати, ніхто не дозволить забути про наших убитих колег, – каже Притула.

З цими завданнями я впоралася. Але їх явно недостатньо для амбіцій сучасного передового медіа. Моя мрія, щоб упала, як ракета, щоб ми зібрали в одному місці кращих журналістів країни, щоб зарплати цих журналістів викликали заздрість у піарників. І щоб слово журналістів знову набуло ваги. Все це під силу новому власнику УП. І нехай поки що це виглядає як мрія”.

Притула зазначила, що знає нового власника, яким став Томаш Фіала, виключно як людину з демократичними поглядами і близькими їй цінностями. Вона переконана, що саме він допоможе УП стати ще потужнішою, швидшою, технологічнішою, а також зміцниться в статусі безумовного лідера ринку.

За словами Притули, Севгіль Мусаєва залишиться головним редактором уп.