Провідники “УЗ” відмовилися допомогти дівчині з інвалідністю вийти з поїзда

ДУМКА 12, Жовтень 2021, 07:23 2434
Провідники “УЗ” відмовилися допомогти дівчині з інвалідністю вийти з поїзда

При купівлі квитка дівчину запевнили, що подібна послуга на вокзалі передбачена. Але по прибуттю провідники почали стверджувати, що”їм не сказали”.

Пасажирка поїзда “Інтерсіті” з порушенням зору не отримала послугу супроводу до Платформи при виході з вагона, хоча при придбанні квитка дівчина вказувала, що їй це необхідно. Провідники “Укрзалізниці” допомогти їй відмовилися. Про це у своєму Telegram-каналі написала Одеська журналістка Єва Ганська, яка їхала з дівчиною в одному поїзді з конференції.

Журналістка пояснила, що у неї також є інвалідність, яка пов’язана з порушенням пересування, тому навіть не дуже довгу міжміську поїздку вона переносить важко. Однак поруч з нею в поїзді опинилася студентка-журналістка на ім’я Тетяна, яка не бачить з народження.

“Таня дуже класна, ми розговорилися і всю дорогу жартували щодо того, як так збіглося, дві людини з інвалідністю — загалом жартували і не сумували ми знатно”, — згадує Ганська.

За її словами, коли Тетяна купувала квиток на поїзд, вона відзначала, що після прибуття на вокзал їй знадобиться допомога людини, яка супроводить її з вагона на платформу. Також Журналістка повідомила, що” такі функції на вокзалі передбачені”, в чому Тетяну запевнили під час придбання квитка. Проте, обіцяної допомоги дівчина не отримала.

“Картина подальша така: ми чекаємо з Танею коли всі вийдуть — я з ходунками, так як самостійно не пересуваюся, Таня з рюкзаком. Всі вийшли, я спробувала випитати у провідників, де супровід для Тані, як зазначено у неї в квитку, на що чоловіки провідники відповіли “нам не сказали”, — пише Ганська.

Також автор публікації зазначила, що провідники “мовчки стояли і дивилися”, як вона самостійно спускається з вагона разом з ходунками і потім допомагає Тетяні спуститися з поїзда сходами.

“Моя близька людина, яка прийшла Зустріти мене, шукала вагон, і ми були настільки злі на ситуацію з провідниками і відсутністю обіцяного супроводу, що розповідали йому ніби нас обібрали, ось така в мені була злість і подив”, — обурюється журналістка.

У той же час Ганська не уточнила, в якому саме поїзді вона їхала разом з дівчиною і скаржилася вона на інцидент в “Укрзалізницю”. Про реакцію компанії-перевізника на подію на даний момент невідомо.