Пасажирів одного з вагонів потягу Київ-Миколаїв заливало дощем через діряву стелю

consaidin 8, Травень 2021, 16:47 86
Пасажирів одного з вагонів потягу Київ-Миколаїв заливало дощем через діряву стелю

У потязі Київ – Миколаїв трапився неприємний інцидент. Через діряву стелю один з вагонів заливало рясним дощем. Пасажири захищалися від нього відрами.

Відповідні кадри у своєму інстаграмі опублікувала користувачка з нікнейом @anastyagde. Ними поділилася у фейсбуці Галина Попцова, після чого інцидент набув розголосу.

Очевидці жартували, що потрапили у бізнес-клас. “Боюся, що до ранку у цьому потязі пасажири почнуть топити дровами”, – іронічно підписала допис Попцова.

На оприлюднених відео видно, як дощ заливав підлогу вагону, утворилися калюжі. Вода з частини ламп у стелі лилася прямісінько на нижні пасажирські ліжка.

Поїздка завдала пасажирам незручностей, їм довелося поставити поруч відра й продовжувати поїздку, загнувши ноги. Вони стежили, аби не намокнули речі.

Пресслужба Укрзалізниці прокоментувала цей допис. Там вибачилися за негативний досвід пасажирів й заявили, що передали інформацію до відповідного підрозділу.

Коли потяг прибуде на кінцеву станцію, у депо проведуть детальний огляд вагону для подальшого виправлення ситуації,
– підкреслили у повідомленні.

Крім цього, там також запевнили, що вагон з дірявою стелею виключать зі складу потягу. “Вибачте, будь ласка, за принесені незручності”, – підсумували в УЗ.

Раніше ми писали, що “Укрзалізниця” повертає повноцінне курсування поїздів: зупинятися не будуть лише в одній області

Читати також: Укрзалізниця закупила крадені та неякісні запчастини на 100 млн грн