Разумков лукавить, що не мав інтересу в роботі ломбардів під час карантину

consaidin 20, Липень 2020, 18:34 1076
Разумков лукавить, що не мав інтересу в роботі ломбардів під час карантину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков стверджує, що його сім’я вже не займається бізнесом, пов’язаним з ломбардами.

Про це він заявив у понеділок на звітній пресконференції, відповідаючи на запитання, чи відповідає дійсності інформація, що ломбардам дозволили працювати в умовах карантину тому, що цим бізнесом володіє дружина Разумкова.

“Цей вид бізнесу був у нас давно, він зовсім невеликий був. Станом на сьогодні в моєї родини його немає: ні в мене, ні в дружини. І точно я не лобіював якихось своїх інтересів, відкриваючи ті чи інші напрямки роботи. Якщо у вас є інші дані, ви можете звернутися до правоохоронних органів”, – заявив Разумков.

На уточнювальне запитання, з якого часу його сім’я уже не володіє мережею ломбардів, Голова ВР сказав, що з початку року.

У декларації про доходи Дмитра Разумкова за 2019 рік, оприлюдненій в Єдиному реєстрі декларацій, вказано, що його дружина торік володіла мережею ломбардів і 4 компаній.

Та, як виявляється, стверджування Разумкова про те, що він не мав ніякого особистого інтересу в прийнятті такого рішення, не зовсім чесні. Адже, згідно з журналістським розслідуванням, мережею ломбардів “ПРО100КРЕДИТ”, якою володіла родина спікера ВР, тепер володіє його помічниця Юлія Овдий.

Про це у своєму Facebook написав журналіст Дмитро Вовнянко:

Разумков лукавить, що не мав інтересу в роботі ломбардів під час карантину