Росія вивела всі ракетоносії з Чорного моря: у ОК “Південь” пояснили причину

ДУМКА 7, Лютий 2023, 09:55 19454
Росія вивела всі ракетоносії з Чорного моря: у ОК “Південь” пояснили причину

Російські окупанти 7 лютого вивели всі свої ракетоносії з Чорного моря через сильний шторм.

Про це повідомила керівник прес-центру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону.

“У морі триває дуже потужний шторм. Як для Чорного моря, то він максимально потужний, раніше такого не фіксувалося, 5-7 балів. Саме тому корабельне угруповання ворога майже повністю переховується в пунктах базування. На чергуванні залишені два кораблі, але вони не є ракетоносіями – вони збирають інформацію про надводну обстановку”, — заявила вона.

Гуменюк заявила, що в Азовському морі також спостерігається шторм, але він не настільки сильний, його оцінюють у 2-3 бали.

Попри це Росія прибрала свої кораблі і з Азовського моря, всі кораблі знаходяться в місцях базування, а обстановку окупанти спостерігають Дистанційно.

Нагадаємо, раніше представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький повідомив, що на території Білорусі Російський сухопутний компонент становить 5800 військовослужбовців. Друга механізована дивізія зараз перемістилася на територію Росії, в тому числі зайшла вже на територію України.