СБУ хоче звинуватити заступника голови НБУ Рожкову в державній зраді за допомогу в розкритті справи Приватбанку

ДУМКА 19, Березень 2021, 01:55 100
СБУ хоче звинуватити заступника голови НБУ Рожкову в державній зраді за допомогу в розкритті справи Приватбанку

Силові структури України ведуть розслідування проти першого заступника голови НБУ Катерини Рожкової та інших співробітників НБУ, які причетні до націоналізації Приватбанку в 2016 році.

Про це повідомляє видання Kyiv Post.

Видання зазначає, зокрема, що Рожковій можуть виснути звинувачення в державній зраді та розкраданні коштів. Причиною розслідування стало те, що НБУ поділилася інформацією про Приватбанк із детективною компанією Kroll Inc., консалтинговою AlixPartners і юридичною фірмою Hogan Lovells and Asters.

Всі ці компанії вели розслідування щодо зловживань колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

За даними журналістів, ініціатором розслідування може бути нинішній глава НБУ Кирило Шевченко або хтось із Офісу президента. Розслідування проводиться СБУ та ДБР.

Катерина Рожкова повідомила, що їй невідомо про розслідування, але назвала такий варіант “сюрреалістичним”. Силові структури, НБУ та Офіс президента на момент публікації не прокоментували дану інформацію.

ПриватБанк був націоналізований у грудні 2016 року. Держава докапіталізувала його на 155 млрд грн. Портфель неробочих кредитів ПриватБанку, який класифікується як пов’язаний із попередніми власниками, на 31 грудня 2018 оцінюється в 212,795 млрд грн.

Новини по темі: