Сестра Сенцова зі скандалом заявила, що більше не хоче жити в Україні

ДУМКА 21, Вересень 2021, 07:38 1610
Сестра Сенцова зі скандалом заявила, що більше не хоче жити в Україні

Журналістка Наталія Каплан( Кочнєва), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв’язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну “найгіршою країною для еміграції”.

“На…й Україну. Здається, це найгірша країна для еміграції. Не приїжджайте сюди. П’ять років пекла. А я рада, що пакую валізи і повертаюся додому”, – написала вона в Facebook 20 вересня.

У коментарі до посту вона додала: “для тих, хто в танку: Україна – не Росія, а я переплутала туризм з еміграцією. Я не впоралася, я не змогла. Більше не можу! Просто отъ…біться, мені більше нічого віддати. У мене тут немає нічого, взагалі нічого, там я хоча б жила, так, було боляче, але я жила, а тут просто задихаюся, але це не ваша проблема і не ваша вина, просто я не впоралася”.

Деякі користувачі припустили, що сторінку журналістки зламали. Під постом вона заявила, що це не так.

“Мене не зламали. Але я тут буквально вмираю. Я не можу тут жити. І нехай це буде для українців доказом, що не брати”, – написала вона.

“Для тих, хто приплітає сюди Сенцова і мене як його сестру. Ми всього лише двоюрідні родичі. Йому потрібна була допомога, я допомогла, на цьому все. Він мені нічого не винен, я поки у нього зайняла, але я Віддам. Якби на його місці був хтось інший зі знайомих, я б теж впряглася. На цьому точка. Просто відписуйтеся, мені реально пох…й на негативні коменти”, – додала вона.

На запитання журналістки Ірини Ромалійської, чи говорила вона про своє рішення братові, Каплан відповіла: “Нах…й брата”.

“Україна Посилала мене нах…й п’ять років, а я всього лише пост в Facebook проти написала. Та відпишіться ви вже. Не ссыте, [президенту РФ Володимиру] Путіну не продамся, він для мене ворог куди довше, ніж для України”, – заявила Каплан в наступному пості.

“Ой, від мене образливо відписуються. Та шо я можу вам казати: нех…й шастать. Якщо ви підписалися на мене заради Сенцова, відписуйтеся вже, взагалі-то він вийшов. Якщо вам ще шо від мене треба, так і скажіть (український розумію, хоч для мене це і іноземний). Я не буду далі розписуватися, все одно ні х…я не зрозумієте. Я чужа, змиріться і дійте по своїй совісті (хоча кому я тут про совість розповідаю)”, – додала Каплан.