“Слуга народу” образив покійного художника Ройтбурда, назвавши його “педофілом і наркоманом”

ДУМКА 20, Жовтень 2021, 02:16 3503
“Слуга народу” образив покійного художника Ройтбурда, назвавши його “педофілом і наркоманом”

Народний депутат ” Слуги народу “Артем Дмитрук назвав” педофілом і наркоманом ” Олександра Ройтбурда – відомого українського художника, який помер 8 серпня.

Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook 18 жовтня.

“Художній Музей в Одесі назвати ім’ям педофіла і наркомана!!!

Я підписував звернення на ім’я президента України про те, щоб присвоїти нашому музею статус національного, але не на честь лайно – художника!!! Я зроблю все, щоб ця процедура з присвоєння імені музею не здійснилася!”,- написав нардеп.

Також Дмитрук опублікував відео, в якому прокоментував рішення президента України Володимира Зеленського про присвоєння Одеському художньому музею статусу національного. Зеленський в указі постановив, що Одеська обласна державна адміністрація і Одеська обласна рада повинні опрацювати питання присвоєння національному музею імені Ройтбурда.

Нагадаємо, що художник Олександр Ройтбурд помер 8 серпня, на 60 – му році після тривалої хвороби. 11 серпня з ним попрощалися в Одесі.

Його колишня дружина Ірина Дратва повідомила, що художник захворів спочатку грипом, а потім COVID-19. Перебіг хвороби ускладнило його хронічне захворювання.

В Одесі запропонували назвати ім’ям Ройтбурда вулицю і музей, який він очолював, але ці пропозиції поки не знайшли відгуку у влади.