У держустановах створять Дитячі кімнати для співробітників і відвідувачів

ДУМКА 14, Вересень 2021, 18:32 773
У держустановах створять Дитячі кімнати для співробітників і відвідувачів

Міністерство соціальної політики України підготувало проект постанови Кабінету Міністрів про діяльність дитячих кімнат в установах і організаціях. Вони будуть безкоштовними для співробітників і відвідувачів.

Про це повідомляє прес-служба Федерації профспілок України (ФПУ).

Згідно з документом, дитяча кімната може створюватися офісом президента України, Верховною Радою, Секретаріатом Кабінету Міністрів, центральними органами виконавчої влади, офісом генерального прокурора, органами судової влади, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

“Дитяча кімната в установі / організації створюється для забезпечення можливості тимчасового перебування дітей, працівників і відвідувачів установи/організації (без супроводу батьків / законних представників або за їх присутності у разі необхідності) з організацією дозвілля”, – йдеться в документі.

Тимчасове перебування дітей в дитячій кімнаті є безкоштовним. Тривалість перебування дітей в дитячій кімнаті в робочий час узгоджується з керівником установи/організації, але не може перевищувати трьох годин.

Для забезпечення дозвілля дітей в дитячій кімнаті залучаються фахівці, які мають педагогічну / психологічну освіту, володіють навичками і досвідом роботи і спілкування з дітьми. При цьому фахівці дитячої кімнати не надають освітніх послуг, не виконують виховних функцій і займаються харчуванням дітей.