У Лондоні незадоволені, що станція метро, яку Фірташ купив за 53 млн фунтів, коштує покинута

ДУМКА 28, Липень 2021, 04:28 135
У Лондоні незадоволені, що станція метро, яку Фірташ купив за 53 млн фунтів, коштує покинута

У столиці Великобританії здивовані тим, що український олігарх Дмитро Фірташ абсолютно не займається станцією метро, яку він купив в 2014 році за $73 мільйони доларів.

Громадськість і журналісти неодноразово зверталися до чиновників з проханням пояснити, чому задні в центрі Лондона і представляє собою історичну цінність, простоює багато років, передає “Думка“.

Купленої Фірташем станції метро Бромптон-роуд більше ста років, вона була відкрита в 1906 році, проте вже в 1934 році її закрили, оскільки вона була не рентабельна, а поруч з нею розташовувалися інші, більш вигідні станції.

Під час Другої світової війни в приміщенні станції був розгорнутий командний центр першої повітряної дивізії, звідки координувався захист Лондона в найбільш напружені дні повітряної війни між Великобританією і Німеччиною. Місцеві журналісти стверджують, що інтер’єр станції з тих часів не змінився.

Після закінчення війни будівлю використовували як гуртожиток для курсантів ВПС і морської авіації.

Будівля, площею приблизно 2,6 тисяч квадратних метрів, було виставлено на продаж Міністерством оборони в 2014 році, його придбав український олігарх Дмитро Фірташ, з наміром переобладнати його в житловий комплекс.

З тих пір будівля простоює, а сам Дмитро Фірташ після покупки перебувати під домашнім арештів у Відні, оскільки ним зацікавилися правоохоронні органи США.