У МВС готують низку підозр учасникам акції протесту біля офісу президента

Володимир Маркопольский 23, Березень 2021, 12:24 37

Громадянину, який розбивав вікна в офісі Президента, вже пред’явлено підозру. Готується цілий ряд обґрунтованих підозр, кожне з яких буде підкріплено відеозаписом із зазначенням того, хто, в який момент і, що зробив.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі програми “Свобода слова”.

“У суботу не пролилася жодна крапля крові, не поламалася жодна кістка, не розбилася жодна голова. А будівлю офісу Президента відновлять. Головне, що здоров’я жодної людини не втрачено. Провокатори отримають гідну, жорстку, законну відповідь”, – зазначив Геращенко.

За його словами, у організаторів і провокаторів цього мітингу було просте завдання – викликати протидію поліції, пролити кров і отримати у відповідь застосування сили з боку правоохоронців.

“Організатори та провокатори запланували проведення акції спеціально пізно ввечері, о 19 годині, щоб у темряві робити свої брудні справи. Вони очікували побачити оточення поліції. І далі було б наступне-поліцейським кидали б в обличчя фаєри, бризкали б у них балончиками зі сльозогінним газом, били. Далі б слідувала реакція-примніння законної сили щодо мітингувальників. У ЗМІ показували б, що президент знову оточує себе поліцією, захищаючись від народу. Ми показали громадськості реальне обличчя цих мітингувальників, ким вони є насправді”, – зазначив заступник міністра.

Він подякував усім, хто мирно висловлював свої права біля офісу Президента.

“Ми вітаємо це, але ми категорично не сприймаємо всі ті акти вандалізму і насильства, які були зроблені”, – сказав Антон Геращенко.

Нагадаємо, раніше правозахисниця з Центру Громадянських свобод Олександра Матвійчук заявила, що свастика на будівлі офісу Президента після суботньої акції протесту з’явилася вже після завершення акції.