У МВС запевняють, що Татаров не впливає на роботу відомства

ДУМКА 11, Жовтень 2021, 23:41 225
У МВС запевняють, що Татаров не впливає на роботу відомства

Заступник голови офісу президента Олег Татаров жодним чином не впливає на роботу Міністерство внутрішніх справ, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

«Я за місяць роботи на посаді бачив його (Татарова – ред.)один раз і то лише побіжно», – сказав Єнін, відповідаючи на запитання стосовно того, як часто він бачиться з Татаровим.

За словами Єніна, ця зустріч відбулася в Трускавці (під час виїзного засідання фракції «Слуга народу» – ред.).

На запитання, чи комунікує Єнін з Татаровим за допомогою іншиїх форм зв’язку (дзвінки, повідомлення, листи), заступник голови МВС відповів, що не комунікує.

Олег Татаров – колишній чиновник Міністерства внутрішніх справ. Він обіймав посаду заступника начальника Головного слідчого управління МВС під час подій Революції гідності. Саме він опікувався питанням затримання учасників протесту і просуванням кримінальних справ проти них. Татаров також розповсюджував обвинувачення на адресу майданівців, до сьогодні не доведені, та висував їм ультиматуми.

У серпні 2020 року Володимир Зеленський призначив Олега Татарова заступником керівника Офісу Президента. Татаров, як йдеться в указі президента, відповідає за правоохоронний напрям.