У “Слузі народу” визнали, що у них є депутати з подвійним громадянством

ДУМКА 17, Вересень 2021, 05:23 185
У “Слузі народу” визнали, що у них є депутати з подвійним громадянством

Народний депутат від “Слуги народу” Олег Дунда в прямому ефірі зізнався, що у деяких його колег по фракції є подвійне громадянство.

Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

Так, під час прямого включення, приводом для якого стала заява нардепа про необхідність обмежень виборчих прав для українців з паспортами РФ, Олега Дунду запитали, хто з його колег-парламентаріїв має кілька паспортів, на що він порадив “зайти в Інтернет і подивитися”.

“Люди, яких Ви там побачите (ред. – в Інтернеті), вони зізнавалися в тому, що у них є подвійне громадянство”, – зазначив нардеп.

На уточнююче запитання телеведучого Володимира Полуєва, чи є власники двох паспортів у фракції “Слуга народу”, Дунда відповів:

“І у нас у фракції також є. Вони в кожній фракції є. Наприклад, Кіра Рудик (ред. – голова партії “Голос”)”.

Що стосується лібералізації подвійного громадянства в Україні, то Дунда зазначив, що цього “не відбудеться без вирішення питання російського громадянства”.

Варто зазначити, що на сьогодні жодним законодавчим актом фактично подвійне громадянство не заборонено, але друге громадянство і документи, що підтверджують громадянство іншої держави, не визнаються українським законодавством і не діють на території України.