Україна святкує 30-й День Незалежності: план заходів

ДУМКА 24, Серпень 2021, 08:47 304
Україна святкує 30-й День Незалежності: план заходів

Сьогодні, 24 серпня 2021 року, Україна відзначає 30-ту річницю своєї незалежності. Основні урочистості пройдуть у Києві.

Парад на Хрещатику
Вранці на центральній вулиці Києва пройде військовий парад. У ньому візьмуть участь понад 5 000 військових, 100 літальних апаратів, 400 одиниць зброї і техніки. Всього буде три колони-піша, повітряна і механізована.

Фестиваль нової української культури “Спалах”
З 12:00 на арт-Заводі “Платформа” стартує перший фестиваль нової української культури “Спалах”. На ньому виступлять “Вагоновожаті”, Cape Cod,” паліндром ” та інші. Фестиваль пройде на двох сценах. Крім того, на території буде маркет українських брендів, виставки стріт-арт-художників та інші активності.

Річковий парад на Дніпрі
На 14:00 заплановано початок річкового параду на Дніпрі поруч з Трухановим островом і річковим вокзалом. У ньому візьмуть участь катери Військово-Морських сил та Державної прикордонної служби.

Концерт Андреа Бочеллі
На площі Конституції біля Верховної Ради о 17: 00 розпочнеться концерт італійського тенора Андреа Бочеллі у супроводі Національного симфонічного оркестру та хору Верьовки. У концерті також візьмуть участь солістки Національної опери України Людмила Монастирська і Тамара Калінкіна, і співачки Тіна Кароль і Джамала.

Концерт на НСК “Олімпійський”
На 18: 00 запланований святковий концерт на головному стадіоні країни. На ньому виступлять понад 30 артистів, у тому числі Тіна Кароль, Джамала, BRUTTO та інші. Дохід з благодійного концерту піде на створення Центру сучасного мистецтва-музею Івана Марчука. Вхід платний, квитки можна знайти на відповідних сервісах.

Одеса
В Одесі сьогодні пройде військово-морський парад до Дня Незалежності. У ньому візьмуть участь бойові кораблі України і країн-учасниць і партнерів НАТО, авіація, а також бронетехніка. Одесити та гості міста зможуть подивитися на нього поблизу пляжу Ланжерон.