“Української крові в мені немає”: Ольга Куриленко відреклася від своєї національності

ДУМКА 10, Травень 2020, 07:16 161
“Української крові в мені немає”: Ольга Куриленко відреклася від своєї національності

Відома голлівудська актриса українського походження Ольга Куриленко потрапила в скандал після несподіваної заяви про своє коріння. Напередодні в своєму Instagram Куриленко опублікувала пост, в якому привітала з майбутнім Днем перемоги “наших”. У відповідь на це багато підписників Куриленко поцікавилися, кого вона вважає “нашими”. У відповідь та заявила, що мова йде про всі республіки колишнього СРСР, які воювали у Другій світовій війні.

Після цього Куриленко заявила, що вона не українка, а слов’янка. За ці слова їй також довелося виправдовуватися.

“Я не казала що слов’янка це національність. А як тест ДНК працює – почитайте онлайн. Там все докладно написано. Мій тест ДНК показав інші країни. Серед них Росія, Білорусь і Польща”, – написала вона.

“Чому ви вирішили, що я соромлюся. Я просто правду сказала. Національність визначають по крові, адже правда? Так от я не 100% українка. А тест ДНК показав що Української крові у мене взагалі немає. Сорі. Мені взагалі-то все одно. Але тест так показав. Я сама здивувалася”, – зазначила вона в іншому коментарі.

Така відповідь вкрай обурив користувачів мережі. Багато хто залишив невтішні відгуки на адресу Ольги.

“У мене тільки одне питання, як тест ДНК показує національність? Ольга? Якщо Ви, народившись в Україні, не є українкою, то хто ви? Національності” слов’янка “немає, це етнос, співтовариство народів що населяють східну Європу. А національність визначається по батькам і місця народження “, – обурилися шанувальники актриси.