Ольга Куриленко обурила українців привітанням з Днем перемоги

ДУМКА 9, Травень 2020, 17:13 54
Ольга Куриленко обурила українців привітанням з Днем перемоги

Дівчина Бонда з фільму Квант милосердя і зірка фільмів Облівіон і Смерть Сталіна Ольга Куриленко, яка народилася у м. Бердянськ Запорізької області, на своїй сторінці в Instagram привітала європейських фоловерів з Днем пам’яті і примирення, який світ відзначав 8 травня, а фоловерів з країн колишнього Радянського Союзу з Днем перемоги.

«Happy Victory in Europe Day! А для наших із завтрашнім Днем Перемоги!», — підписала вона фото, на якому її п’ятирічний син малює червоні зірки на саморобному танку з картонних коробок.

Ольга Куриленко обурила українців привітанням з Днем перемоги

Фоловери залишають обурені коментарі під постом:

«У мене тільки одне питання, як тест ДНК показує національність? Ольго? Якщо Ви, народившись в Україні, не є українкою, то хто Ви? Національності „слов’янка“ немає, це етнос, спільнота народів що населяють східну Європу. А національність визначається за батьками і місцем народження».

«Побєдобєсіє і до Америки дісталося».

«Такий маленький, а вже комуніст»

«Так у Ольги, мізки „відбиті“ як і в Усика, відписка».

«Це ваша дитина? Навіщо йому такі іграшки? Слов’яни не люблять в таке грати. У таке грають тільки російські вбивці. Відписуюся. Стало нудотно і гидко».

«Якщо для вас путінська Росія, яка прийшла з війною до вашої рідної України і вбиває ваших співгромадян — це „наші“, то ви мій ворог. Хлопчик малює символи тоталітарного комуністичного режиму, теж, ймовірно, „нашого“, що убив голодом мільйони українців. Заграючи з путінською Росією, ви можете заробити грошей в короткостроковій перспективі, але в довгостроковій заробите презирство. Дуже шкода, що ви виявилися ватницею, адептом громадянської релігії „побєдобєсія“. Не від великого розуму, ймовірно».

Природно знайшлися і ті, хто схвалили фото дитини із саморобним танком.

«Класно! Молодець мама», «Упізнаю наших», «Олю, спасибі Вам за те, що пам’ятаєте про Наш День Перемоги! Попри все!», «Який хороший хлопчик! Правильне виховання і правильні іграшки. Знай наших!» та ін.