Українці просять владу розмістити військову частину на кордоні в Угорщині

ДУМКА 19, Травень 2021, 23:55 1571
Українці просять владу розмістити військову частину на кордоні в Угорщині

Українці просять урядовців розмістити у районному центрі Берегівського району Закарпатської області військову частину Національної Гвардії або ж Збройних сил.

Відповідну заяву за №41/003886-21еп розміщено на сайті петицій Кабміну.

Зазначається, що військовослужбовці НГУ чи ЗСУ у Берегово необхідні для негайного реагування на можливі надзвичайні ситуації та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі третьою стороною на території району.

Розміщення військової частини Національної Гвардії України або Збройних сил України також надасть поштовх до економічно-соціального розвитку даного регіону та має зменшить інспіровану третьою стороною міжетнічну напругу, йдеться у тексті петиції.

Зазначимо, наприкінці 2019 року у місті вже дислокувалося 50 військових Національної гвардії, які прибули на Закарпаття для посилення охорони прикордонної зони у Берегівському та Виноградіському районах, однак за кілька днів до Нового, 2020 року, військові покинули Берегово та передислокувалися на Рахівщину та Тячівщину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в місті Виноградів на Закарпатті дитину відмовлялися приймати в дитячий сад через те, що його батьки не знають угорської мови.