В Україні триває кампанія проти вакцинації від COVID,- Радуцький

Ірина Дубровська 2, Лютий 2021, 10:20 14951

Міністерство охорони здоров’я України очікує, що до вересня 2021 року у країну безплатно доправлять 8 млн доз вакцини проти коронавірусної інфекції в межах глобальної ініціативи COVAX. Однак, в Україні триває масштабна кампанія проти вакцинації від коронавірусу. Проти щеплень виступають навіть деякі медики.

Про це заявив нардеп “Слуги народу”, голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький, інфомує Думка.

“Уже до вересня, сподівається МОЗ, ми пройдемо 4 етапи (вакцинування – ред.). Сьогодні є інша проблема, сьогодні не всі люди, навіть є медичні працівники, які не погоджуються вакцинуватися”, – зазначив нардеп.

Радуцький повідомив, що Україна має отримати 15 млн доз вакцини – “це приблизно 50% населення України, щоб був гарний ефект від вакцинації”.

“На сьогодні відбувається дуже велика антивакцинальна кампанія. Я сподіваюсь, що коли пройде перша-друга хвиля вакцинації, люди побачать, що вакцина безпечна, дає результат. Ми постійно ведемо перемовини, і не зупинимося у вересні”, – заявив він.