ВМС України і Великобританії провели навчання в Чорному морі

ДУМКА 27, Травень 2021, 08:27 48
ВМС України і Великобританії провели навчання в Чорному морі

В акваторії Чорного моря спільна корабельно-катерна тактична група Військово-морських сил України і Королівства Великої Британії провели тренування в морі типу “PASSEX”.

Як повідомляє прес-служба ВМС ЗС України, метою заходу була підтримка безпеки в Чорноморському регіоні, вдосконалення здатності до навчання і сумісності екіпажів кораблів двох країн у відповідності до стандартів НАТО.

“Крім надводних бойових одиниць, до навчань залучався вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади національного флоту”, – сказано в повідомленні на сторінці в Facebook.

Дводенне тренування проходило у декілька етапів, зокрема, корабельно-катерною групою було відпрацьовано маневрування в строях та ордерах, організацію протиповітряної оборони, відбиття атак швидкісних малорозмірних плавзасобів умовного противника, постановка димової завіси.

Крім того, були відпрацьовані корабельні навчання з передачі вантажів повітряним і траверзним способом, ведення розвідки, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства і проведення пошуково-рятувальної операції.

Комунікація між екіпажами корабельно-катерній групи здійснювалася виключно англійською мовою.