Вселенський Патріарх Варфоломій відвідає Україну на День Незалежності

Володимир Маркопольский 7, Березень 2021, 09:37 72

Заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук повідомила, що Вселенський патріарх Варфоломій відвідає Україну на святкування Дня Незалежності України.

“На зустрічі з делегацією народних депутатів із фракції Слуга народу Вселенський патріарх Варфоломій I підтвердив свій приїзд до України на урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності – на запрошення Володимира Зеленського.

Дуже символічно, що на святкування Дня Незалежності України прибуде патріарх, який відіграв одну з ключових ролей для унезалежнення і визнання Українського православ’я”, – написала Кравчук на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook у суботу ввечері.

Читайте також: Московський патріархат погрожує Україні “чорногорським сценарієм”

Вона також додала, що нардепи від “Слуги народу” “привітали Вселенського патріарха із днем народження і подарували ікону в стилі петриківського розпису”.

Також нардеп подякувала Генеральному консульству України в Стамбулі за організацію зустрічі.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вже двічі зустрічався з Варфоломієм. Перший візит до Патріарха в Стамбулі відбувся 8 серпня 2019 року, а другий – 16 жовтня того ж року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рівненський єпископ Московського Патріархату відмовився молитися за здоров’я українців спільно з ПЦУ.

Також раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський проігнорував річницю Томосу про автокефалію Православної Церкви України.