“Я вірю в свою армію”, – українці запустили флешмоб на підтримку ЗСУ

ДУМКА 23, Квітень 2021, 03:12 1372
“Я вірю в свою армію”, – українці запустили флешмоб на підтримку ЗСУ

У мережі набрав обертів флешмоб зі слоганом “я вірю в свою армію”.

Про це повідомляє офіційна сторінка заходу.

У повідомленні наголошується: “у той момент, коли Росія намагається залякати Україну і її партнерів, провокує, а її окупаційні війська продовжують вбивати, користувачі соцмереж вирішили підтримати українську армію. Висловити слова подяки, опублікувати пам’ятні фотографії і переконати, що у нас вірять! Ідея флешмобу належить Яніні Соколовій”.

Яніна Соколова зазначила: “” Вчора я отримала листа. Від львів’янки, у якої вся родина-військові. Колишні і нинішні. Вона не просила грошей, обладнання, коптерів або броник. Просила одне: морально підтримати наших воїнів. Це їм зараз дуже і дуже потрібно. Зробимо?”

“Отже, давайте зафигачим флеш-моб #явирювсвоюармию. Розмістіть на своїх сторінках цей хештег і пару слів підтримки нашим в російсько-українській війні”, – написала журналістка.

Рекрутер Сергій Марченко зазначив: “Привіт, солдат! Сьогодні про тебе знову згадали, солдат. Втомленому від війни страшно. Дивляться репортажі про російські війська на кордоні, зруться цеглою і згадують про тебе, солдат. Ты им должен. Тому що вони тебе годують, солдат. Відраховують 1,5% із зарплат, зазнають збитків. Проклинають українських політиків і розуміють Путіна, який для Росії – цілком пристойний президент, нам би такого. […]
Не всі такі, солдат. Войовнича меншість думала про тебе завжди. Шукало повідомлення, що сьогодні на фронті без втрат. Допомагало армії. Саме воювало і множило на нуль російських найманців”.

***
“”Якщо сусід-московит, тримай сокиру під подушкою”. Кримська приказка.

Я знаю, що моя армія не втратить пильність і боєготовності, а лише посилить її. Я вірю в своїх друзів-Захисників України: військових, добровольців, волонтерів – і готовий їм допомагати як завгодно, в будь-який момент встати з ними пліч-о-пліч. А ментально ми і так Завжди разом. Це наша спільна війна, яка аж ніяк не закінчилася. Вижити і перемогти в ній ми можемо тільки разом “, – зазначає журналіст Айдер Муждабаєв.

“Ми віримо в свою армію!
Наші воїни найкращі!
Наші воїни-наша гордість!
Наші воїни наша мужність і віра в перемогу! “,- написала співачка Христина Панасюк”.

Нагадаємо, раніше ми писали, коли ЗСУ отримає перший серійний дивізіон протикорабельніх комплексів “Нептун”.

Також повідомлялось, що українські військові провели навчання з використанням турецьких безпілотників.