Захоплення українських моряків: капітан “Бердянська” поставив жорсткий ультиматум

ДУМКА 20, Січень 2019, 23:18 205
Захоплення українських моряків: капітан “Бердянська” поставив жорсткий ультиматум

Захоплений росіянами біля Керченської протоки капітан судна “Бердянськ” Роман Мокряк зажадав, щоб весь екіпаж судна був негайно звільнений, оскільки вони виконували його накази.

Про це під час інтерв’ю повідомив адвокат Мокряка Ілля Новіков.

Захисник повідомив, що під час допиту російськими військовими Мокряк заявив, що якщо у них є претензії щодо того, що відбувалося на борту корабля, то всі питання слід адресувати особисто йому, оскільки весь екіпаж виконував його накази. Крім того, Мокряк заявив, що більше не буде давати будь-яких коментарів і співпрацювати із слідством, поки екіпаж “Бердянська” не буде на волі.

Новіков зазначив, що Роман Мокряк не відповідає на жодне питання росіян, крім прохання назвати ім’я, вік і звання. Новіков уточнив, що Мокряк згоден відповідати на інші питання тільки тоді, коли весь екіпаж його судна опиниться на волі.

Адвокат уточнив, що це створює серйозні перешкоди для російських слідчих, яким надійшла команда вести справу як справу “організованого угруповання”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що капітан українського судна «Яни Капу» Олег Мельничук, який був захоплений Росією в полон,скористався правом на надання перекладача, заявивши, що не розуміє російську мову.