Зеленський про скандал навколо “UA: Перший”: не розумію, причому тут я і офіс президента

ДУМКА 20, Жовтень 2021, 16:44 545
Зеленський про скандал навколо “UA: Перший”: не розумію, причому тут я і офіс президента

Президент України Володимир Зеленський вважає, що звинувачення телеведучої ток-шоу “Зворотній відлік” на громадському телеканалі “UA:Перший” Мирослави Барчук в контролі з боку Офісу Президента присутності на ефірах народних депутатів від фракції “Слуга народу” і тиску на журналістів є “хайпи”.

“Я не зовсім розумію, причому тут я і офіс Президента, але я розумію, що це хайп. Ми нічого не погоджуємо, ніяких списків. Тим більше телеканалу суспільного мовлення. Що стосується депутатів, то вони можуть ходити або не ходити на ті чи інші ефіри.

Мені здається, що вони вільні люди. Але, якщо потрібно, щоб я звернувся до голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, і щоб він тиснув на депутатів, що вони обов’язково повинні ходити до цієї пані, то я можу звернутися. Якщо він скаже, що так можна у них, що такі правила, що вони обов’язково, як солдати, повинні туди приходити – ок”, – зазначив президент.

За словами Зеленського, ситуація, при якій державне телебачення заявляє про тиск з боку держави, виглядає дивною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ведуча ток-шоу” Зворотний відлік “на телеканалі” UA:Перший ” Мирослава Барчук заявила, що Офіс президента висуває журналістам умови і ставить ультиматуми про присутність “слуг народу” в ефірі.