“Живі люди, не уявляю такого в РПЦ”: українці коментують Селфі з Вселенським Патріархом Варфоломієм

ДУМКА 27, Серпень 2021, 02:55 4391
“Живі люди, не уявляю такого в РПЦ”: українці коментують Селфі з Вселенським Патріархом Варфоломієм

У мережі обговорюють Селфі з Вселенським Патріархом Варфоломієм і священиками Православної Церкви України.

“Мені просто подобається, як батьки і владики ПЦУ і ОП зробили селфі”,-написав у Фейсбуці громадсько-політичний діяч Віктор Трегубов, пише “Інформаційний навігатор”.

«У ПЦУ таке спілкування з Вселенським Патріархом, є нормальним. Уявити такі людські, душевні Селфі від РПЦвУ, неможливо”, – коментує у Твіттері громадський активіст, працівник Українського інституту національної пам’яті Роман Кулик.

У коментарях люди писали, що на фото живі люди. Інші писали, що не уявляють такого Селфі в Російській Церкві. “Реально круті, я була поруч, це правда”, – написала Людмила. “Живі люди, а не пихаті попи», — коментує пані Зося. «Люди. Земний. Живий. Без помилкової важливості і чванства, загалом Класні», — пише Тетяна.

Пан Олег написав «що»відразу видно цивілізованих людей, які відрізняються від московського церковного центру ФСБ”. “Ця Церква житиме! Тому, що вона жива”, – підкреслив Іван Косенко.

Фотографію також прокоментував відомий священик ПЦУ Іван Сидір: “Патріарх Варфоломій харизматичний. Дуже харизматичний. Під час свого візиту в Україну він відкрився для нас ще більше. До нього тягне. З ним хочеться бути. І свідчу це щиро. Але самі бачите на фото”.

“Живі люди, не уявляю такого в РПЦ”: українці коментують Селфі з Вселенським Патріархом Варфоломієм “Живі люди, не уявляю такого в РПЦ”: українці коментують Селфі з Вселенським Патріархом Варфоломієм