Американський військовий розповів, в чому схожість поведінки Путіна і Гітлера

ДУМКА 18, Лютий 2019, 08:40 155
Американський військовий розповів, в чому схожість поведінки Путіна і Гітлера

Російський президент Володимир Путін у своїх заявах і діях показує, що він все робить так само, як колись Адольф Гітлер.

Про це під час свого інтерв’ю “Апострофу” заявив капітан першого рангу ВМС США у відставці, екс-представник НАТО в Росії Гаррі Табах, передає “Думка“.

Військовий зазначив, що Путін поводиться дуже хитро, заявляючи, що підтримує введення миротворчих сил на Донбас, нехай це навіть це будуть війська НАТО. Разом з тим, зазначає Табах, Кремль хоче, щоб миротворці стояли на кордоні між окупованим Донбасом і рештою України, а не на кордоні з РФ.

Військовий каже, що для Києва дуже нерозумно погодитися на такий сценарій.

Табах зазначив, що російський президент Путін прекрасно знає що треба говорити і як маніпулювати поняттями. Люди, які не особливо вникають в суть проблеми Донбасу, вважають, що він говорить все правильно, що саме так і слід зробити. Табах нагадав, що Адольф Гітлер теж свого часу говорив, що він виступає за мир і хоче всіма силами зупинити війну. Військовий каже, що не бачить різниці між заявами Путіна і Гітлера.

Табах додав, що всі, хто служив в миротворчих силах ООН, називають їх “непотрібними”, оскільки ООН жодного разу не запобігла і не зупинила нічого серйозного.

Нагадаємо, раніше американський військовий розповів, чому РФ чекає розвал і громадянська війна.