Ар’єв: Завтра закінчиться епоха парламентаризму в Україні

ДУМКА 28, Серпень 2019, 17:44 647
Ар’єв: Завтра закінчиться епоха парламентаризму в Україні

На першому засіданні нової Верховної Ради в України закінчиться епоха парламентаризму, оскільки нова влада хоче прийняти низку законів, нехтуючи основними правилами розгляду.

Про це у себе в блозі написав народний депутат Володимир Ар’єв, передає “Думка”.

Він зазначив, що для того, щоб винести закони на розгляді сесійної зали, їх необхідно спочатку розглянути у відповідних комітетах, як це передбачає закон. А нова влада не збирається це робити.

“Завтра нова монобільшість планує ухвалити 70 законів. З грубим порушенням регламенту: без розгляду в комітетах, що чітко передбачено законом ітд. Хто там з Зе-команди обіцяв його дотримуватись? Забудьте. Кінець епохи парламентаризму. Сьогодні останній день”, – написав нардеп.

Нагадаємо, раніше антикорупційні та пацієнтські організації закликають партію “Слуга Народу” не погоджувати кандидатуру Валерія Дубіля на посаду першого заступника комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичних послуг та медичного страхування.

Про це йдеться у спільній заяві Центру протидії корупції та мережі “ЛЖВ”.

Кілька років помічником та довіреною особою нардепа Дубіля був Дмитро Підтуркін, радник Раіси Богатирьовою по закупівлям.

“Підтуркін входив у робочі групи, які розробляли документацію з лікарських засобів та номенклатур. Ці групи формували перелік ліків, що закуповували за кошти платників податків, в розкраданні яких і звинувачують Богатирьову”, – йдеться у заяві.