Богдан подав у суд на журналістів програми “СХЕМИ”

ДУМКА 22, Серпень 2019, 12:19 902
Богдан подав у суд на журналістів програми “СХЕМИ”

Глава Офісу Президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан подав до Шевченківського районного суду м.Києва позов проти журналістів програми “Схеми” і “Національної суспільної телерадіокомпанії України” про захист честі, гідності та ділової репутації.

Богдан подав цивільний позов 20 серпня. Зокрема, позивач хоче спростувати недостовірну інформацію і захистити свою честь, гідність і ділову репутацію.

Відповідачами зазначені троє журналістів – Валерія Єгошина, Максим Савчук та Наталя Седлецька, а також ВАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”.

Інформації про суть претензій голови Офісу президента до журналістів “Схем” і НСТУ немає, проте в березні поточного року в розслідуванні журналістів повідомлялося, що Богдан 13 березня, ймовірно, таємно зустрічався в Конституційному суді України з його головою Станіславом Шевчуком, про що свідчать дані журналу відвідувань КС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося. що кримінальне провадження за фактом розтрати держкоштів проти компанії “Кіноквартал”, часткою в якій до обрання володів президент Володимир Зеленський, закрито.

“Під час проведення досудового розслідування за вказаним фактом не було виявлено ніяких даних, які б вказували на наявність у діях службових осіб Держкіно і представників ТОВ Кіноквартал ознак складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата державних коштів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу”, – заявили у НАБУ.