НАБУ закрило справу “Кінокварталу” Зеленського щодо розтрати держкоштів

ДУМКА 21, Серпень 2019, 13:44 761
НАБУ закрило справу “Кінокварталу” Зеленського щодо розтрати держкоштів

Кримінальне провадження за фактом розтрати держкоштів проти компанії “Кіноквартал”, часткою в якій до обрання володів президент Володимир Зеленський, закрито.

Про це з посиланням на Національне антикорупційне бюро повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється, справу було закрито ще 8 липня.

“Під час проведення досудового розслідування за вказаним фактом не було виявлено ніяких даних, які б вказували на наявність у діях службових осіб Держкіно і представників ТОВ Кіноквартал ознак складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата державних коштів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу”, – заявили у НАБУ.

Приводом для початку розслідування стала заява Союзу добровольців щодо порушення умов фінансування фільму Я, ти, він, вона, 49% бюджету якого надало Держкіно, згідно з якими, стрічка мала бути знята повністю українською мовою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві з розмахом готуються до масштабного дійства на честь Дня Незалежності України 2019. Як відомо режисерами стали Алан Бадоєв і Олена Коляденко. У підготовці масштабного заходу задіяні п’ять оркестрів, зірки оперної сцени, 17 піаністів і народні артисти України.