Богуцька пояснила “переворот” Порошенка народженням дитини у подруги депутата від ЄС

ДУМКА 29, Серпень 2019, 20:42 15247
Богуцька пояснила “переворот” Порошенка народженням дитини у подруги депутата від ЄС

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Ліза Богуцька, яка раніше анонсувала держпереворот від Порошенка, дала не менше одіозне пояснення своїй скандальній заяві.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook спеціальний кореспондент видання УП Євген Руденко розповів про те, як журналісти підійшли до Богуцької з питанням, звідки у неї відомості, згідно з якими п’ятий президент України Петро Порошенко нібито готує державний переворот.

Богуцька дала воістину шокуючу відповідь.

“А ви чули виступ Федини від ЄС? Вона розповідала хвилюючу історію про свою подругу, яка першу дитину народила під час Помаранчевої революції, другу – під час Революції Гідності. А третю дитину вона чекає в грудні 2019 го. Хіба це не двозначний заклик до третього Майдану? ” – підкреслила свіжоспечений депутат.

Богуцька пояснила “переворот” Порошенка народженням дитини у подруги депутата від ЄС

Нагадаємо, раніше народний депутат від Слуги народу Давид Арахамія заявив, що його політсила погодилася на кандидатуру депутата Нестора Шуфрича на посаду голови комітету з питань свободи слова, оскільки він йде по квоті опозиції.

“Слухайте, у нас є квотний принцип, щось же треба віддавати опозиції. Вони самі делегують, це не ми говоримо, що давайте буде Шуфрич або Рабінович, або Медведчук. Вони кажуть, що ми бачимо таку людину. Ми можемо сказати тільки те, що ми вам віддаємо цей комітет, беріть і делегуйте. Тобто ви повинні питання про Шуфрича адресувати ОПЗЖ – це їх квота і вони фактично делегували людину”, – сказав Арахамія.

За його словами, Шуфрич – “не така вже і погана людина”.

“Він же хоче про свободу слова говорити, давайте подивимося, як він буде це робити. Він дуже хоче, а нам все одно”, – зазначив Арахамія.