Бойовики “ЛНР” захопили українську частину мосту на Луганщині

ДУМКА 4, Грудень 2019, 01:32 3590
Бойовики “ЛНР” захопили українську частину мосту на Луганщині

Терористи “Луганської народної республіки” під виглядом делегації Спільного центру координації та контролю проникли на підконтрольну Києву частину мосту в Станиці Луганській на Донбасі і встановили там свої порядки.

Про це йдеться в матеріалі BBC News Ukraine.

Відзначається, що ще влітку “ЛНР” фактично пересунула лінію розмежування приблизно на 100 метрів.

У листопаді людей в камуфляжі російського зразка і синіх касках “СЦКК” побачили і біля відкритого президентом Володимиром Зеленським нової ділянки моста.

Місцеві жителі розповіли, що терористи ходять без зброї, але постійно роблять їм зауваження і доповідають про обстановку в рацію. Чоловіки не раз вимагали у тих, хто перетинав міст, документи, забороняли зйомку і при цьому самі записували те, що відбувається на українській стороні.

Бойовики “ЛНР” захопили українську частину мосту на Луганщині

В українській частині СЦКК присутність “ЛНРівців” на мосту, ще й у російській уніформі і з касками, назвали провокацією.

“Спочатку всі стояли по різних берегах річки. Однак кілька місяців тому, десь після початку розведення, вони перейшли. З їхнього боку це відкрита провокація”, – підкреслив прес-офіцер СЦКК.

За його словами, українська сторона зверталася до Моніторингової місії ОБСЄ з тим, щоб вона вплинула на ситуацію, однак представники так званої “СЦКК від ЛНР” все одно залишаються на мосту як цивільні особи.