Бойовики “ЛНР” вільно заходять в Станицю Луганську, де зривають і викидають українські прапори. ФОТО

ДУМКА 25, Вересень 2019, 03:05 1806
Бойовики “ЛНР” вільно заходять в Станицю Луганську, де зривають і викидають українські прапори. ФОТО

В Станиці Луганській бойовики відкрито ходять по вулицях і зривають українські прапори, після чого викидають їх.

Про це у себе в Facebook повідомив журналіст Віталій Рождаєв, який опублікував відповідні фотографії.

Він зазначив, що бойовики вже не прикриваючись, заходять в Станицю Луганську, яка контролюється українськими військовими, і зривають українські прапори. Поки вони це роблять без зброї, проте скоро така ситуація може змінитися, пише журналіст.

“Станиця-Луганська зараз. Орки у відкриту заходять і зривають українські прапори. Поки без зброї, але чи довго”, – написав Рождаєв.

Бойовики “ЛНР” вільно заходять в Станицю Луганську, де зривають і викидають українські прапори. ФОТО Бойовики “ЛНР” вільно заходять в Станицю Луганську, де зривають і викидають українські прапори. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на мосту в Станиці Луганській зняли українські прапори, щоб не провокувати представників терористичних організацій.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Лою.

“Прислали фото КПВВ у Станиці-Луганській. Ну, там, де Президент “почав будувати міст”, а бойовики його (точніше – будівельників) послали подалі. З боку, контрольованої центральною владою, наказали прибрати державні прапори, щоб “не дратувати представників ОРЛО”, – написав він.

Водночас, Тука уточнив, що на протилежному березі – “свято “молодої республіки”.