Чоловік головбуха “95 кварталу” за три місяці президентства Зеленського зробив неймовірну кар’єру

ДУМКА 24, Вересень 2019, 02:55 3297
Чоловік головбуха “95 кварталу” за три місяці президентства Зеленського зробив неймовірну кар’єру

В Україні тривають «рішучі реформи» і «введення «держави в смартфоні»: директором Департаменту стратегічної розвідки Головного управління розвідки Міністерства оборони президентом призначений Олексій Пашков — чоловік головного бухгалтера ТОВ «Студія Квартал-95».

Про це з іронією пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Володимир Бойко.

«Стрімку кар’єру тов. Пашкова можна порівняти хіба що з просуванням Юрія Гагаріна, який завдяки польоту в космос протягом одного дня пройшов шлях від старшого лейтенанта до майора, а за два роки вже був полковником», — зазначає журналіст.

Володимир Бойко пише, що Пашкову в червні 2019 вдалося пройти відразу шість сходинок і, не маючи будь-якого досвіду управління особовим складом, з посади старшого офіцера управління військово-технічного співробітництва ГУР МО України «перестрибнути» в крісло заступника директора Департаменту стратегічної розвідки, а потім і очолити його.

“Тим самим Пашков за два місяці перескочив з підполковницької посади на генерал-лейтенантську”, – пише Бойко.

При цьому журналіст висловлює припущення, що 14 жовтня, в День захисника України глава держави видасть указ про присвоєння чоловікові головного бухгалтера ТОВ «Студія Квартал 95» генеральського звання разом з наданням нової квартири в столиці — при цьому, не на Троєщині або Борщагівці.

Також Володимир Бойко звертає увагу на інші скандальні факти про Пашкова. За словами журналіста, новопризначений голова департаменту ГУР «на дух не виносить українців з їхньою мовою» і нібито просить звертатися до нього виключно російською.

Читачі Володимира з обуренням зустріли наведену на сторінці інформацію:

Чоловік головбуха “95 кварталу” за три місяці президентства Зеленського зробив неймовірну кар’єру Чоловік головбуха “95 кварталу” за три місяці президентства Зеленського зробив неймовірну кар’єру Чоловік головбуха “95 кварталу” за три місяці президентства Зеленського зробив неймовірну кар’єру Чоловік головбуха “95 кварталу” за три місяці президентства Зеленського зробив неймовірну кар’єру