Депутат від “Слуги народу” феєрично зганьбився перед виборцями. ВІДЕО

ДУМКА 25, Липень 2019, 04:27 1407
Депутат від “Слуги народу” феєрично зганьбився перед виборцями. ВІДЕО

У мережі з’явилося відео виступу кандидата в народні депутати України від партії «Слуга народу», який переміг на окрузі №89 на Івано-Франківщині.

В ході зустрічі він забув свій вік.

«Такого слугу в ВР делегувала Івано-Франківщина. Скільки йому рочків, він не знає. Доводиться підказувати. Більше перлин дивіться у відео», – написав автор відео.

Зазначимо, судячи з відео, кандидат у депутати, виступаючи перед виборцями, помітно рознервувався, розповідаючи про себе.

Так, чоловік під час промови, в певний момент, забув, скільки йому років. Сказати вік кандидату вдалося тільки після підказок поруч сидячих чоловіків.

Говорячи про сім’ю і професії «слуга народу» також постійно запинався. Зазначимо, українці миттєво відреагували, написавши багато різних коментарів. Зокрема вони висміяли чоловіка.

«Воно в школу ходило?», «Це ті, хто повинен створювати законодавчу базу?”,» Як соромно«,» сильний парламентер, відразу видно«, “гідна заміна Гаврилюку”, “іспанський сором”, ” ось видатним законодавцем буде! Наше майбутнє в надійних руках! І найголовніше нове обличчя. Видно “українці” вибирали тупо всіх підряд, аби з зеленим відтінком” « “якщо це хоче бути депутатом, куди люди то дивляться”, – написали користувачі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Житомирській області безробітна Тетяна Грищенкоперемагає на виборах до Верховної Ради.

Сайт Центральної виборчої комісії повідомляє, що на одномандатному округу №66 перемагає кандидат від партії “Слуга народу” безробітна Тетяна Грищенко.

Згідно з даними ЦВК, Грищенко набрала 28,76% або 22 572 голосів виборців за результатами підрахунку 98,98% електронних протоколів дільничних комісій.

Найближчий її суперник-самовисуванець, головний науковий співробітник Інституту законодавства Верховної Ради Віталій Журавський, набрав 20,45% або 16 049 голосів.

Третє місце зайняв самовисуванець, депутат Верховної Ради від партії “Народний Фронт” Павло Дзюблик, набравши 12,85% або 10 086 голосів.

39-річна Грищенко народилася в Малині Житомирської області, отримала середню спеціальну освіту, до сьогодні безробітна.