Депутати більшості приймають законопроекти, які не існують, – Рахманін

ДУМКА 30, Серпень 2019, 01:37 1451
Депутати більшості приймають законопроекти, які не існують, – Рахманін

Фракція “Голос” перервала участь у засіданні Ради на час голосування за законопроекти, текст яких відсутній на сайті парламенту.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

“Вони голосують за неіснуючі законопроекти. Документів ніхто не бачив, до порядку денного вони не включені. Голосування відбувається без дотримання процедур”, – пояснив глава фракції “Голос” Сергій Рахманін.

За його словами, депутати “голосу” намагалися вказати колегами зі “Слуги народу” на помилку.

“Ми взяли перерву, намагалися в перерві пояснити це. Тому що у нас почуття, що це не умисел, а вони банально не розуміють, що роблять помилку. Намагалися переконати їх дотримуватися регламенту, щоб потім не ставити під сумніви прийняті рішення. Вони послалися на норму регламенту, яка не має нічого спільного з тим, що вони голосують-сьогодні вже вп’яте”, – сказав Рахманін.

“Голосів їм все одно вистачає. Перебувати в ролі статистів при сумнівних правових діях ми не бачимо сенсу”, – додав депутат.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону України “Про оборону України” в частині організації оборони держави.

Відповідний законопроект № 1011 зареєстровано у ВР 29 серпня. Цей проект закону визначено главою держави як невідкладний.

Наразі текст документа на сайті Ради відсутній.