Депутати від “Слуги народу” кажуть, що вони “проклинають той день, коли пішли в команду Зеленського” – Поярков

ДУМКА 23, Грудень 2019, 03:22 4540
Депутати від “Слуги народу” кажуть, що вони “проклинають той день, коли пішли в команду Зеленського” – Поярков

Деякі депутати з партії “Слуга народу” в неформальній обстановці кажуть, що вони вже давно пошкодували про свій вибір увійти в команду президента Володимира Зеленського.

Про це у своєму відеоблозі заявив художник та активіст Сергій Поярков.

Він зазначив, що багатьом депутатам від партії влади заборонили ходити на ефіри або взагалі давати інтерв’ю, оскільки своїми висловлюваннями вони псують імідж влади.

Однак тим, кому дозволяють давати інтерв’ю, в неформальній обстановці після зйомок кажуть, що вони “прокляли той день”, коли вирішили увійти в команду Зеленського, оскільки нічого доброго зробити з тим “сміттям”, яке ввели до Верховної Ради, практично неможливо.

Крім того, за словами Пояркова, він з’ясував, що керівництво країни платить деяким “слугам” по 5 тисяч доларів на місяць, щоб вони не робили ніяких дій, не давали ніяких інтерв’ю, а тільки “правильно” голосували.

Також депутати партії “Слуга народу” заявили, що президент Володимир Зеленський оточив себе людьми, які дають йому виключно ту інформацію, яку він хоче чути і більше доступу до глави держави не має ніхто.

Депутати заявляють, що вони втратили будь-який вплив на процеси в країні, оскільки все вирішується оточенням президента.