Державіаслужба заборонила SkyUp літати з Києва на Гоа, але дозволила це компанії Коломойського

ДУМКА 3, Жовтень 2019, 15:45 1002
Державіаслужба заборонила SkyUp літати з Києва на Гоа, але дозволила це компанії Коломойського

Державна авіаційна служба України (Державіаслужба) відмовила українській авіакомпанії SkyUp у наданні права на експлуатацію повітряної лінії за маршрутом Київ – Гоа (Індія).

Про це повідомила прес-служба Державіаслужби.

Водночас, було прийнято рішення не обмежувати право авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” на експлуатацію повітряної лінії Київ – Гоа (Індія) для регулярних рейсів.

“Відмовити ТОВ “Авіакомпанія Скайап” у наданні права на експлуатацію повітряної лінії Київ – Гоа (Республіка Індія) – Київ (частота польотів один рейс на тиждень) для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України на підставі частини восьмої статті 94 Повітряного кодексу України”, – сказано в повідомленні.

Повідомляється також, що Державіаслужба України прийняла рішення не обмежувати право авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) на експлуатацію повітряної лінії Київ – Гоа (Індія) для регулярних рейсів.

Раніше повідомлялося, що держава компенсує МАУ, яка належить олігарху Ігорю Коломойському, 5 мільярдів гривень за те, що компанія останні п’ять років не могла літати над окупованими Донбасом та Кримом.

У МАУ оцінили збитки в 216 мільйонів доларів (5,4 млрд грн). Новий Кабмін сказав: Звичайно, компенсуємо. Глава Мінінфраструктури Криклій повідомив, що питання опрацьовується і буде вирішено.