До річниці Революції Гідності країну охоплять масові протести проти Зеленського, – політолог

ДУМКА 14, Листопад 2019, 05:25 718
До річниці Революції Гідності країну охоплять масові протести проти Зеленського, – політолог

Кількість акцій протесту противників відкриття ринку землі в Україні може різко збільшитися.

Про це у коментарі ІА “Вголос” сказав політолог Володимир Воля.

“Бо насправді більшість українців виступають проти продажу землі. А тому я не виключаю, що вже до річниці Майдану можуть початися масштабні протести. Влада, якщо з’являться масові протести, змушена буде відступитися і дослухатися до тих зауважень, які сьогодні озвучувались у Верховній Раді”, – сказав політолог.

У свою чергу політолог Петро Олещук заявив, що політики мобілізовуватимуть своїх виборців на протести, зокрема ті політичні сили, які виступали проти ринку землі.

«З одного боку – протестуючи проти такого рішення, а з іншого – намагаючись одержати черговий імпульс для своєї політичної діяльності. Відкритим залишається питання, на скільки протести будуть масовими», – зазначив він.

Та додав: «Думаю, зараз, поки триватиме підготовка до наступних читань, багато що залежатиме від того, яким цей законопроект подадуть до другого читання і чи будуть внесені якісь суттєві зміни, як вирішать питання щодо продажу землі іноземцям тощо. Це також впливатиме на відповідні суспільні настрої».

Нагадаємо, раніше співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко під час свого виступу в Верховній Раді заявила, що законопроект, який пропонує президентська фракція “Слуга народу” про ринок землі не відповідає інтересам українського суспільства і в такому вигляді не може бути прийнятий.