Дружина президента записала дві аудіоказки для дітей з проблемами зору

ДУМКА 10, Жовтень 2019, 00:29 467
Дружина президента записала дві аудіоказки для дітей з проблемами зору

Дружина президента України Олена Зеленська взяла участь у проєкті “Книги, що говорять”, в рамках якого волонтери створюють аудіокниги для дітей з особливостями зору.

Про це перша леді повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Вона написала, що вже 4 роки волонтери з усієї України створюють аудіокниги для дітей з особливостями зору. “Сьогодні я також приєдналася до проєкту та озвучила дві японські казки: “Момотаро” і “Дві жаби””, – поділилася Олена Зеленська.

“Близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору. Такі проєкти потрібні для того, щоб діти з порушенням зору і незрячі діти опановували шкільну літературу і почувалися включеними в освітній процес”, – вважає дружина президента.

Читайте також:

Перша леді подякувала всім, хто брав участь в озвучці. І закликала українців приєднуватися до створення аудіокниг для дітей.

“Хочу звернутися до людей, які вміють монтувати, редагувати аудіо, музично оформляти казки або озвучувати твори – приєднуйтесь! Ваша допомога дуже важлива”, – підсумувала Олена Зеленська.

Дружина президента записала дві аудіоказки для дітей з проблемами зору Дружина президента записала дві аудіоказки для дітей з проблемами зору

Нагадаємо, раніше повіомлялося, що  учні, батьки та вчителі Миколаївської школи № 40 записали відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, в якому поскаржилися на місцевих чиновників.