Дубинського під Радою зустріли гаслами “Дубинський чорт!” та “муд..ло!”. ВІДЕО

ДУМКА 31, Серпень 2019, 20:53 1155
Дубинського під Радою зустріли гаслами “Дубинський чорт!” та “муд..ло!”. ВІДЕО

Активісти, які протестували проти призначення Арсена Авакова на посаду міністра внутрішніх справ, зустріли народного депутат від партії “Слуга народу” Аександра Дубинського вигуками “Дубинський чорт!”і “муд..ло!”.

Відповідне відео з’явилося в мережі, передає “Думка”.

На відео Олександр Дубинський вийшов з Верховноі Ради, щоб поспілкуватися з активістами, на тлі цього активісти почали викрикувати “Дубинський чорт!”. Через кілька секунд активісти починають скандувати “муд..ло” очевидно адресуючи це так само в бік народного депутата.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олександр Дубінський втрапив у скандал через своє висловлювання про євробляхарів. Він порівняв власників авто на єврономерах з алкоголіками.

Відповідне порівняння він зробив у своєму YouTube-каналі.

Якщо резюмувати його висловлювання, то воно зводиться до того, що “алкаш ніколи не перестане бухати, а євробляхер ніколи не розмитнить авто”.

“У Парламент буде внесено законопроект, який дає євробляхарам ще 3 місяці відтермінування розмитнення… Друзі, які ще 90 днів? От скільки алкоголіку не давай (терміну – ред.) на виправлення – він не виправиться…”, – каже Олександр Дубінський.

За його словами, так само й із “євробляхарями”.

“… (Він – ред.) бухати не перестане, розмитнювати також не буде”, – додав нардеп.