Дубинський порівняв євробляхерів з алкоголіками

ДУМКА 23, Серпень 2019, 17:30 1191
Дубинський порівняв євробляхерів з алкоголіками

Журналіст Олександр Дубінський, а віднедавна народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга народу», втрапив у скандал через своє висловлювання про євробляхарів. Він порівняв власників авто на єврономерах з алкоголіками.

Відповідне порівняння він зробив у своєму YouTube-каналі.

Якщо резюмувати його висловлювання, то воно зводиться до того, що “алкаш ніколи не перестане бухати, а євробляхер ніколи не розмитнить авто”.

“У Парламент буде внесено законопроект, який дає євробляхарам ще 3 місяці відтермінування розмитнення… Друзі, які ще 90 днів? От скільки алкоголіку не давай (терміну – ред.) на виправлення – він не виправиться…”, – каже Олександр Дубінський.

За його словами, так само й із “євробляхарями”.

“… (Він – ред.) бухати не перестане, розмитнювати також не буде”, – додав нардеп.

Нагадаємо, 18 серпня, власники машин з європейською реєстрацією влаштували автопробіг, вимагаючи у такий спосіб відтермінувати запровадження штрафів. Учасники акції хочуть відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування автомобілями з іноземною реєстрацією.

Зазначається, що «євроблхери» проїхалися центральним проспектом міста до майдану Героїв Революції.

Учасники акції хочуть відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування автомобілями з європейською реєстрацією, допоки питання їх розмитнення не буде переглянуто парламентом нового скликання.