Горбатюк заявив, що Рябошапка навмисно розвалює справу проти Януковича

ДУМКА 23, Жовтень 2019, 20:30 316
Горбатюк заявив, що Рябошапка навмисно розвалює справу проти Януковича

Ексначальник управління спецрозслідувань Сергій Горбатюк переконує, що генеральний прокурор України Руслан Рябошапка вважає організоване злочинне угруповання президента Віктора Януковича вигадкою свого попередника Юрія Луценка.

Про це він заявив в ефірі радіо НВ.

“З перших днів Рябошапка зайняв таку позицію, що злочинної організації (Януковича) немає, “на нашу думку, це вигадка Луценка”, – такі фрази казали”, – сказав Горбатюк.

Він зазначив, що підозри про створення і участь в ОЗУ були спрямовані Януковичу, ексміністру внутрішніх справ Віталію Захарченку, ексочільнику ГПУ Віктору Пшонці, колишньому прем’єру Миколі Азарову, на підставі доказів.

“Такі заяви (про відсутність злочинної організації Януковича) є, і робляться кроки для того, щоби цю (ланку розслідувань) зруйнувати.

Я казав: “Якщо ви хочете не бачити ознак злочинної організації, вважаєте, що це якась вигадка, будь ласка, там є 5000 томів, читайте, виписуйте докази і виносьте постанову про закриття кримінального провадження””, – заявив Горбатюк.

Горбатюк пов’язує своє звільнення з небажанням Генпрокуратури розслідувати цю справу, оскільки “зараз при владі є особи, які працювали у той самий час в Кабінеті міністрів”.