Гримчака залишили в СІЗО незважаючи на помилки в ухвалі суду

ДУМКА 17, Серпень 2019, 21:44 505
Гримчака залишили в СІЗО незважаючи на помилки в ухвалі суду

Підозрюваного у шахрайстві заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) Юрія Гримчака залишили у Чернігівському СІЗО попри помилку в ухвалі суду від 16 серпня.

Про це заявила адвокат заступника міністра МінТОТ Юрія Гримчака Тетяна Матяш.

“У Чернігівському СІЗО сказали, що їм відомо, що в них інша особа, ніж зазначено в ухвалі, але є виправлення і вони набудуть скоро сили, тому наразі відпускати нікого не будуть”, – сказала вона.

За словами Матяш, тюремники “встановили, що й Михайлович і Миколайович народилися в один день в одному місці, тому є підстави вважати, що це одна й та сама людина”.

Адвокат додала, що представники СІЗО “повідомили департамент (Пенітенціарну службу – ред.) і чекають їх рішення”.

“Ми, нарешті, їдемо до дому, готуватися до подальших бойових дій. Сторона обвинувачення залишилася чекати рішення департаменту під СІЗО”, – повідомила адвокат Гримчака.

Нагадаємо, раніше адвокатка заступника голови МінТОТ Юрія Гримчака Тетяна Матяш заявила, що факт передачі коштів Юрію Гримчаку не було зафіксовано, а замість півмільйона доларів виявили календарики.

“Ні. Грошових коштів там було – ну, у нього вилучили його власні кошти і там ще якісь кошти, про ті півмільйона, що вони розповідають, – ні, не було. Там півмільйона – це були календарики”, – повідомила адвокатка.

Також, за словами адвокатки, слідство не пояснювало, за що конкретно затримали підозрюваного Юрія Гримчака.