Хомчак настроює населення Золотого проти ветеранів і називає їх “нациками”

ДУМКА 29, Жовтень 2019, 10:38 6127
Хомчак настроює населення Золотого проти ветеранів і називає їх “нациками”

Начальник Генштабу Збройних сил Руслан Хомчак назвав “нациками” ветеранів у Золотому-4. Такі заяви настроюють місцевих жителів проти добровольців, адже люди неправильно їх сприймають.

Про це розповів колишній боєць “Азова” Денис з позивним “Янтар” .

За його словами, після візиту Зеленського на позицію ветеранів, до них більше ніхто з керівництва військових не приходив.

Але вони вже і так наробили дурниць. От пан Хомчак називав нас, тих хто сидить у будинку і спілкувався з президентом, – “нациками”. Нам про це сказали місцеві. І такі слова серйозно впливають на жителів,
– сказав ексбоєць.

Він пояснив, що для місцевих “нацики” – це не націоналісти і не Національна гвардія. Вони пов’язують цей термін з ІІ Світовою війною через радянську ментальність.

“Тому Хомчак отакими заявами одразу настроює місцеве населення проти нас. Але ми з ними спілкувалися, вийшли на певний діалог і нормально поговорили. Ніяких конфліктів немає”, – додав ветеран.

Денис зауважив, що добровольці можуть мати різні погляди з місцевими, але завжди приходять до консенсусу. До того ж, частина людей відкрито підтримує ветеранів.

Тому я не розумію, чого добивався Хомчак такими безглуздими заявами. Чи розуміє він, що таким чином розбурхує якусь неприязнь та проблему. Навіщо це робити? Це або тупість, або якась спланована провокація проти нас,
– підсумував “Янтар”.

Зауважимо, серед добровольців у Золотому- 4, які виступають проти розведення військ, є представники Нацкорпусу, Нацдружин, колишній бійці “Азову” та волонтери.