Худрук хору імені Верьовки заявив про необхідність особисто вибачитись перед Гонтаревою

ДУМКА 21, Жовтень 2019, 10:53 868
Худрук хору імені Верьовки заявив про необхідність особисто вибачитись перед Гонтаревою

Гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки Зеновій Корінець заявив про необхідність вибачитись перед ексглавою НБУ Валерією Гонтаревою за участь у номері студії “Кварталу 95” про підпал її будинку.

Про це пише BBC.

“Квартал акуратно попросив мене, в нас така програма, ми стібаємось над президентами, над колишньою і теперішньою владою. Я ухвалив не дуже моральне рішення. Я маю особисто вибачитись перед Валерією Олексіївною”, – заявив Корінець.

За його словами, він в якійсь мірі піддався на вмовляння і погодився на участь хору імені Верьовки у скандальному номері, який вже викликав неабиякий шквал критики й насміхань у соцмережах.

Він зазначив, що “Квартал” заплатив їм 30 тисяч гривень за виступ у номері.

Нагааємо, раніше міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський вибачився перед ексглавою Національного банку Валерією Гонтаревою за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки, артисти якого разом з гумористами з «Кварталу 95» виконали пісню про підпал її будинку.

“Вибачте, Валерія Олексіївна, мені соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки”, – написав він.

У коментарі, відповідаючи на питання, чи буде якась офіційна реакція з цього приводу, Бородянський зазначив: “А яка може бути офіційна реакція? Закон не забороняє бути моральними уродами. На жаль…”.