Кароль, Могилевська та Дядя Жора на Донеччині агітують за партійця Медведчука. ФОТО

Володимир Маркопольский 13, Липень 2019, 00:44 9700
Кароль, Могилевська та Дядя Жора на Донеччині агітують за партійця Медведчука. ФОТО

У місті Бахмут на Донеччині кандидат від «Опозиційної платформи — за життя» кличе на концерт «Дяді Жори», Тіни Кароль і Наталки Могилевської.

Місцева влада розібрала плитку на площі, де має відбутись концерт — син міськголови є конкурентом «За життя», на вибори він іде від «Опоблоку».

Про це повідомляє кореспондент Громадського, передає “Думка“.У місті роздають листівки із запрошенням на концерт 14 липня, який відбудеться за підтримки кандидата Федіра Христенка з «Опозиційної платформи».

Проте місцеві комунальники розібрали плитку на площі, де мали ставити сцену. Зазначимо, що колишній «регіонал» Дмитро Рева балотується на цьому ж окрузі від «Опозиційного блоку». Його батько — міськголова Бахмута Олексій Рева.

Кароль, Могилевська та Дядя Жора на Донеччині агітують за партійця Медведчука. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що партія “Слуга народу” не має наміру виключати з 22 місця в списку на вибори Верховної Ради на 21 липня Андрія Холодова через його кумівства з дружиною колишнього глави Адміністрації Президента Віктора Медведчука Оксани Марченко.

Про це повідомив в інтерв’ю голова партії Дмитро Разумков.“Що з Андрієм Холодовим – кумом Оксани Марченко? Андрій Холодов пройшов всю кампанію з нами, і те, що він є кумом Оксани Марченко, не повинно бути основоположним для прийняття рішень про виключення зі списку. Якщо він щось зробив не так, я готовий це обговорювати і дискутувати. Тільки тому, що він кум дружини Медведчука – ні, виключати не будемо”, – відповів Разумков.