Кароль, Могилевська та Дядя Жора на Донеччині агітують за партійця Медведчука. ФОТО

ДУМКА 13, Липень 2019, 00:44 9819
Кароль, Могилевська та Дядя Жора на Донеччині агітують за партійця Медведчука. ФОТО

У місті Бахмут на Донеччині кандидат від «Опозиційної платформи — за життя» кличе на концерт «Дяді Жори», Тіни Кароль і Наталки Могилевської.

Місцева влада розібрала плитку на площі, де має відбутись концерт — син міськголови є конкурентом «За життя», на вибори він іде від «Опоблоку».

Про це повідомляє кореспондент Громадського, передає “Думка“.

У місті роздають листівки із запрошенням на концерт 14 липня, який відбудеться за підтримки кандидата Федіра Христенка з «Опозиційної платформи».

Проте місцеві комунальники розібрали плитку на площі, де мали ставити сцену. Зазначимо, що колишній «регіонал» Дмитро Рева балотується на цьому ж окрузі від «Опозиційного блоку». Його батько — міськголова Бахмута Олексій Рева.

Кароль, Могилевська та Дядя Жора на Донеччині агітують за партійця Медведчука. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що партія “Слуга народу” не має наміру виключати з 22 місця в списку на вибори Верховної Ради на 21 липня Андрія Холодова через його кумівства з дружиною колишнього глави Адміністрації Президента Віктора Медведчука Оксани Марченко.

Про це повідомив в інтерв’ю голова партії Дмитро Разумков.

“Що з Андрієм Холодовим – кумом Оксани Марченко? Андрій Холодов пройшов всю кампанію з нами, і те, що він є кумом Оксани Марченко, не повинно бути основоположним для прийняття рішень про виключення зі списку. Якщо він щось зробив не так, я готовий це обговорювати і дискутувати. Тільки тому, що він кум дружини Медведчука – ні, виключати не будемо”, – відповів Разумков.