Катастрофічно не вистачає ліків: РФ кинула напризволяще поранених бойовиків ОРДО

ДУМКА 5, Травень 2019, 04:49 603
Катастрофічно не вистачає ліків: РФ кинула напризволяще поранених бойовиків ОРДО

РФ перестала відправляти  т.з. “Гумконвої “для ОРДЛО, в результаті чого виник критичний дефіцит ліків, проблеми чекають навіть бойовиків, які воювали за агресора.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Стало відомо, що через зменшення обсягів “гуманітарної допомоги” місцевим жителям окупованих територій, з’явилися проблеми з медичним забезпеченням.

“Зокрема, через скасування чергового т. н. “гуманітарного конвою”, який традиційно відправлявся з території РФ до травневих свят, виник критичний дефіцит ліків в цивільних медичних закладах, що загрожує трагічними наслідками для окремих категорій хворих. При цьому у військових медичних установах, виключно для забезпечення лікування кадрових російських військовослужбовців і інструкторів зі складу “1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ”, зберігаються надлишкові запаси медикаментів”, – повідомляє розвідка.

У той же час місцеві бойовики, які були звільнені зі служби по інвалідності внаслідок поранень і хвороб, отримувати медичну допомогу і ліки в лікарнях російсько-окупаційних військ можливості не мають навіть після оформлення російських паспортів.