Комітет Ради пропонує вигнати Геращенко на п’ять засідань за “зелених чоловічків”

ДУМКА 12, Вересень 2019, 14:53 767
Комітет Ради пропонує вигнати Геращенко на п’ять засідань за “зелених чоловічків”

Комітет з питань регламенту рекомендував Верховній Раді позбавити співголову фракції “Європейська солідарність” Ірину Геращенко права участі у п’яти пленарних засіданнях парламенту за неетичні висловлювання.

Повідомляється, що таке рішення ухвалила більшість (шестеро проти п’ятьох) членів комітету.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Араханія звернувся із заявою до комітету, у якій попросив відреагувати на неетичні висловлювання Геращенко.

Відзначається, що Геращенко порівняла народних депутатів із “зеленими чоловічками”, які захопили півострів Крим.

Водночас, зелений колір був основним у передвиборчій президентській кампанії Володимира Зеленського та партії “Слуга народу”, яка здобула більшість місць у Верховній Раді.

Нагадаємо, раніше з трибуни Верховної Ради співголова фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що правляча партія порушує права депутатів на виступи і законодавчу ініціативу.

“Ви знаєте п’ять років тому “зеленые человечки” захопили Крим. Зараз “зеленые человечки” захоплюють Український парламент. І, насправді, повністю його перекреслюють… Зараз, в цій сесійні залі ми бачимо, як Верховна рада незалежної України перетворюється на парламент АР Крим.

Зараз весь світ бачить як опозицію спочатку відсадили на гальорку. Потім її “захлопують” і перекрикують. І далі, навіть не прийнявши ще закон із цинічною назвою “Про протидію зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури”, а його вже виконують”, – наголосила вона.